İstanbul Araç Kiralama

İstanbul araç kiralama, kendi bünyemizde yer alan geniş filoyla beraber 15 yıldır oto kiralama sektöründe yer alıyoruz. Beylikdüzü merkezli firmamız, Bodrum Yalıkavak’ taki şubesiyle beraber konforlu hizmetin adresidir.

 Lüks Araç Kiralama

 Kurumsal alt yapısıyla lüks araç kiralama firmamız, tüm hizmetlerde farkını hissettirecektir. Filomuzda yer alan Mercedes, Range Rower, Audi gibi markaların yeni modelleriyle seyahat edebilirsiniz.

Araçlarımızın rutin kontrolleri yapılmakta, gerekli tüm bakım işlemleri eksiksiz yerine getirilmektedir. Sorunsuz sürüş keyfini yaşayabileceğiniz araçlar, genişlik açısından da beklentilerinizi karşılayacaktır.

Kullanacak kişi sayısına göre araç büyüklükleri konusunda da seçeneklerimiz tatmin edicidir.

Spor Araç Kiralama

 Hız tutkunu kişiler için spor arabalar ideal seçeneklerdir ve firmamızda üst düzey araçları bulabilirsiniz. Lamborghini, Porche gibi markalara ait araçların teknik detaylarını sitemizden inceleyebilirsiniz.

Tek ve iki kişilik kullanımlarda daha fazla tercih edilen spor arabaları yüksek konforla deneyimlemenizi isteriz.

Araçları Nasıl Görebilirim?

 Kurumsal internet adresimizde yakıt türü, araç markası ve vites türüne göre listeleme seçenekleri. Bu şekilde beklentinize tam karşılık veren sıralamaya görerek eleme yapılır olursunuz.

İstanbul araç kiralama,

Yakıt türü kısmında diesel, benzinli ve elektrikli seçenekleri vardır.

Vites türünde ise manuel ve otomatik vites arasından tercihte bulunabilirsiniz. Her aracın alt kısmında açıklamaları ve kiralama için temel özellikleri yer almaktadır.

Değerlendirmelerinizi buna göre de yapabilirsiniz.

 Araç Kiralama İşlemlerinde Bilgilendirme

 Kiralaması yapılacak olan araçla ilgili merak ettiklerinizi firmamıza iletebilirsiniz.

İstanbul araç kiralama,

Sözleşme kapsamı, araç kiralama süreleri gibi ekstra durumlarda ekibimizle doğrudan görüşmeniz önerilir.

Ayrıca sigorta içeriği, hangi şartlarda karşılama olacağı ayrıntılı şekilde bilgi alınması gereken bir konudur.

Müşterilerimizin sonra ekstra durumlarla karşılaşmaması ve güven temelinde hizmet almaları için titiz davranıyoruz.

Beylikdüzü Araç Kiralama Fiyatları

 Filomuzdaki Beylikdüzü araç kiralama fiyatları belirlenirken, farklı kriterler devreye girmektedir.

Öncelikle aracın modeli, kaç gün boyunca kiralanacağı temel faktörlerdir.

Benzin durumu, araçta kullanım süresinin uzatılması, uzun vadede kurumsal kiralama gibi etkenler de sıralanabilir.

Ekibimiz, araç kiralama hizmetlerinde yeni teknolojik gelişmeleri de takip ederek hareket eder.

Dilediğiniz zaman, başvuru yaparak olağanüstü bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Kurumsal taleplerinizde zaman daha çok ayrıntı almak için görüşmelerinizi sürdürebilirsiniz.

LUX RENT A CAR thumbnail 3 - İstanbul Araç Kiralama

5 Yorum

 1. Beylikdüzü Lüks Araç Kiralama – ARAÇ KİRALAMA – ARAÇ KİRALAMA

  […]  Konfordan ödün vermeden ve yorulmadan Beylikdüzü Lüks Araç Kiralama gerçekleşmektedir. […]

 2. Araç Kiralama Hizmeti – ARAÇ KİRALAMA LUX RENT A CAR – ARAÇ KİRALAMA

  […]  Profesyonel eleman kadrosuna sahip olan araç kiralama firmasının merkezi İstanbul Beylikdüzü’nde bulunuyor. […]

 3. Lux Rent A Car Ve Hizmet Avantajları – ARAC KİRALAMA İSTANBUL – ARAÇ KİRALAMA

  […] zamanda her cebe uygun seçenekler arasında Mercedes, Ferrari ve Land Rover gibi Alman ve İngiliz devi markalar da sunulan seçenekler arasında yer […]

 4. […] Turistik, iş veya gezi amaçlı gelinen İstanbul’da, lüks araç kiralama ile en konforlu araçlardan faydalanmak mümkündür. […]

 5. Beylikdüzü Lüks Araç Kiralama – Beylikduzu Arac KiralamaBeylikduzu Arac Kiralama

  […] Turistik, iş veya gezi amaçlı gelinen İstanbul’da, lüks araç kiralama ile en konforlu araçlardan faydalanmak mümkündür. Kiralama isteğe bağlı olarak minimum 3 günlük, haftalık ve aylık olarak yapılabilmektedir. Filo içerisinde birçok araç bulunmakta olup müşteriler istedikleri aracı kiralayabilmektedir. Beylikdüzü Lüks Oto Kiralama Sorunsuz bir sürüş keyfi yaşamak için Beylildüzü araç kiralama önerilmektedir. Beylikdüzü Lüks Araç Kiralama Kiralaması yapılan bütün araçların bakımları eksiksiz olarak yapılmakta ve bakımları yapılan araçlar kiralanabilmektedir. Temizlenmiş ve bakımı tam olarak yapılmış araçlar, ofisten teslim alınmaktadır. Herhangi bir şehirden İstanbul’a gelecek olanlar için online rezervasyon yapma imkanı bulunmaktadır.  Konfordan ödün vermeden ve yorulmadan Beylikdüzü Lüks Araç Kiralama gerçekleşmektedir. İstenilen tarih aralığında araç kiralanabilmekte ve araç bulma konusunda sıkıntı yaşanmamaktadır. En iyi hizmet verilmeye çalışıldığından, ödeme konusunda da kolaylık yapılmaktadır. Avuç dolusu para ödemekten kurtulanlar, kiraladıkları lüks araçlar ile İstanbul’un her yerini gezebilmektedir. Kalabalık aileler için de filo içerisinde büyük ve lüks araçlar bulunmaktadır. Beylikdüzü Araç Kiralama Rezervasyon Müşteri memnuniyetine önem verilmekte olup yoğun dönemlerde müşteri mağduriyetini önlemek için online rezervasyon alınmaktadır. Rezervasyon yaptıranlar herhangi bir plan değişikliğinde 24 saat öncesine kadar iptal işlemi uygulayabilmektedir. Araç kiralama sırasında sürpriz bir fatura ile karşılaşılmamakta ve sadece kiralama bedeli talep edilmektedir. Kolay ve hızlı bir şekilde araç kiralama imkanı sağlayan lux rent a car 7/24 yol yardımı ile her an destek sağlamaktadır. 2 yıllık ehliyete sahip 21 yaşını doldurmuş olan herkes, lux rent a car ile araç kiralayabilmektedir. Hayalini kurduğu otomobili satın alacak kadar paraya sahip olmayanlar için araç kiralama iyi bir alternatiftir. […]

Sohbeti Aç
Buyrun size nasıl yardımcı olabiliriz ?