İSTANBUL CAR RENTAL

İSTANBUL CAR RENTAL

İstanbul car rental , Lüks araç kiralama sektörüyle tanınmış BEYLİKDÜZÜ merkezli bir firmadır.

17 seneyi aşkın süredir siz değerli misafirlerine hizmet veren firmamız, gerek bireysel gerekse kurumsal araç kiralama imkanlarını sunmaktadır.

BEYLİKDÜZÜ ARAÇ KİRALAMA

Beylikdüzü araç kiralama, olarakta tanınan firmamızın merkezi SKYPORT RESİDENCE ( GÜLYAPI )  binasında olup BAHÇEŞEHİR,HAVALİMANI şubeleri ile yoluna devam etmektedir.

Beylikdüzü bölgesinde bulunan rent a car’lar ile kıyaslama yapıldığında; Filoda bulunan araç marka , model , km ,bakım, kasko vb. kriterlerde ön plana çıkmaktadır.

LÜKS ARAÇ KİRALAMA

Lüks araç kiralama’da mevcut olan bazı markalarımızı şu şekilde sıralayabiliriz ; BMW,MERCEDES,AUDİ,FERRARİ,PORSCHE,MASERATİ,BENTLEY,RANGE ROVER

Lüks Araç Kiralama için 0532 436 45 43 no’lu telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

KURUMSAL ARAÇ KİRALAMA

Kurumsal araç kiralama, Firmanız için AYLIK, YILLIK, 3 YILLIK, 5 YILLIK kiralma seçenekleri ile detaylı fiyat bilgisi için 0212 721 25 25 no’lu telefon ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Günümüz koşullarında VERGİ,KASKO,BAKIM,LASTİK gibi göze görünmeyen giderlerden kurtulmak ve aynı zamanda kiralamaya vermiş olduğunuz tutarı verginizden düşebilmek için bizimle irtibata geçiniz.

BİREYSEL ARAÇ KİRALAMA

Bireysel araç kiralama, DÜĞÜN,NİŞAN,TOPLANTI,DAVET vb. özel günleriniz için bireysel kiralama imkanı sunmaktayız.Bireysel araç kiralamada minimum kiralama süresi 3 Gün ile sınırlıdır.

3 yıllık ehliyet , kredi kartı ve adınıza kayıtlı fatura ( ikametgah ) ile kiralama işlemlerini sorunsuz ve güvenilir br şekilde yapabilirisiniz.

HAVALİMANİ TRANSFERİ 

Havalimani trasnfer , ATATÜRK HAVALİMANI ,SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI , İSTANBUL YENİ HAVALİMANI için sizlere hizmet vermektedir.

Yurtdışından gelen misafirleriniz profesyonel şöförlerimiz ile karşılanır ve hangi  konuma gitmek isterse konforlu bir şekilde transferi gerçekleşir.

LUX RENT A CAR ile dilediğiniz tüm araçlarımız bir telefon ile kapınıza teslim edilir ve kapınızdan alınır.

LUX RENT A CAR, Türkiye’nin en büyük araç kiralama markalarından biri olma yolunda ilerlemektedir. Esneklik ve ödediğiniz parayı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde değerlendirmenizi sağlayan hizmetle birleştirmektedir. 

Türkiye genelinde geniş araç ağına sahip olan firmamız, siz müşterilerinin tatil,iş ve seyahate çıktığında, tüm talep ve beklentilerini en iyi ve en hızlı standartta gerçekleştirmedeki kararlılığıyla sektöründe markalaşma yolundadır.

En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip LUX RENT A CAR, teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır.

Vizyonumuz 
Kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık yaratarak en fazla araca sahip şirket olmak.

0212 721 25 25 & 0532 436 45 43

Instagram 

SmallLogoBW 565656 - İSTANBUL CAR RENTAL
İSTANBUL LÜKS ARAÇ KİRALAMA,BEYLİKDÜZÜ RENT A CAR, BAHÇEŞEHİR ARAÇ KİRALAMA,ESENKENT RENT A CAR,LÜX CAR RENTAL,BEYLİKDÜZÜ ARAÇ KİRALAMA

4 Yorum

  1. Araç Kiralama Hizmeti – ARAÇ KİRALAMA LUX RENT A CAR – ARAÇ KİRALAMA

    […] Kiralama işlemlerinde firma istediğiniz adrese aracı getiriyor. […]

  2. […] uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip LUX RENT A CAR, teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen […]

Sohbeti Aç
Buyrun size nasıl yardımcı olabiliriz ?